Żaluzje

drewniane i bambusowe

Drewniane i bambusowe żaluzje firmy SOLARMATIC® nadają pomieszczeniom przytulnego, a jednocześnie indywidualnego charakteru. Wykonane są z naturalnych materiałów wysokiej jakości i stanowią zarówno dekoracyjny element wyposażenia wnętrz, jak i skuteczną ochronę przed wzrokiem i słońcem.

Drewniane żaluzje wewnętrzne, w przeciwieństwie do rolet zewnętrznych, umożliwiają precyzyjne dozowanie ilości światła. Dzięki regulacji kąta nachylenia lamelek, możliwe jest dowolne sterowanie dopływem światła dziennego do pomieszczenia. Dzięki temu, niezależnie od pory roku, można stworzyć najbardziej komfortowe warunki oświetleniowe.

Żaluzje drewniane są niezwykle trwałe i łatwe w utrzymaniu. Lamele wystarczy przecierać wilgotną szmatką. Jeśli po dłuższym okresie ekspozycji na słońce, lamele ciemnego koloru wyblakną, warto je lekko oszlifować i pomalować specjalną bejcą do drewna. Zaimpregnowane w ten sposób lamele będą bardziej odporne na działanie słońca i zadrapania. Dostępne są w dwóch szerokościach: 25 i 50 mm. Dla zapewnienia większego komfortu użytkowania, polecamy również oprócz tradycyjnego, napęd elektryczny. Te eleganckie żaluzje idealnie wpasują się w każde wnętrze, szczególnie dobrze komponują z dodatkami z drewna, skóry i rattanu. Największą zaletą żaluzji bambusowych, podobnie jak żaluzji drewnianych, jest ich naturalne piękno i nastrojowość, które towarzyszy wnętrzom, wyposażonym w takie osłony.

Żaluzje drewniane wewnętrzne na wysoki połysk

 

Żaluzje drewniane lakierowane to jeden z najbardziej ekskluzywnych produktów, elegancja i szyk najwyższej klasy. Te wytworne żaluzje będą nie tylko skuteczną osłoną przeciwsłoneczną, ale dodadzą każdemu wnętrzu stylu i niepowtarzalnego klimatu.

Żaluzje bambusowe

 

Żaluzje bambusowe dzięki specjalnym właściwościom materiału są bardzo elastyczne, a jednocześnie stabilne pod względem formy. Dzięki temu doskonale nadają się do montażu w pomieszczeniach, w których panuje wilgoć lub w ogrodach zimowych. Poprzez możliwość dozowania ilości światła, nadadzą wnętrzu przytulny, a zarazem indywidualny charakter. Żaluzje wykonane z wysokiej jakości naturalnego bambusa, spełniają zarówno rolę dekoracyjną, jak również zapewniają skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Oferujemy żaluzje o szerokości lameli 25 i 50 mm, w różnorodnych odcieniach i wzorach. Proponujemy także rozwiązania dla niesymetrycznych okien trójkątnych i łukowych. Dzięki lekkości, niedużej wielkości i łatwej obsłudze, żaluzje poziome z bambusa stały się również popularną ochroną przeciwsłoneczną w obiektach zabytkowych.

Inne w tej kategorii

Formularz kontaktowy

rozwiń

Dane kontaktowe

Rolety.com Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 3
PL-74-400 Dębno

Tel.: +48 (95)747 4147

Fax.: +48 (95) 783 6636

Mail: info@zaluzje.com

contact-icon
rolety.com