Żaluzje

skórzane

To najbardziej ekskluzywny z rodziny osłon przeciwsłonecznych produkt na naszym rynku. Przebojem wdarły się na rynek polski, jako uzupełnienie ekskluzywnych apartamentów, biur i gabinetów. Skórzane lamele firmy SOLARMATIC®, z pewnością nadadzą każdemu wnętrzu powiewu elegancji i stylu. Aby dodać naszemu produktowi jeszcze więcej elegancji, proponujemy żaluzje skórzane z drewnianą rynną oraz dodatkami.

 

Skóra to niepowtarzalny materiał stworzony przez naturę, dlatego żaluzje skórzane to styl, szyk i komfort. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu urokowi, skórę wykorzystuje się nie tylko do mebli, ale w ostatnich latach zmieniła swoje oblicze i stała się kwintesencją mody oraz wyszukanego stylu.

 

Żaluzje skórzane idealnie pasują do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. Posiadają one system samohamujący, którego działanie polega na tym, że pociągając sznurek pod kątem w prawą stronę spowoduje zatrzymanie żaluzji, zaś pociągnięcie pod kątem w lewą stronę będzie skutkowało opuszczeniem żaluzji skórzanej.   Nasza firma ma dla Państwa do zaoferowania produkt w systemie, w którym po zamknięciu żaluzji otwory są niewidoczne. Jeśli szukasz pomysłu na nietypową aranżację okna w domu lub biurze itp., żaluzje skórzane są idealnym rozwiązaniem. Duży wybór wzorów i kolorów sprawia, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Żaluzje skórzane występują również w systemie retro, w którym rynna górna i dolna jest wykonana z drewna, natomiast cały mechanizm wykonany jest z metalowego odlewu. W zależności od montażu pomiar polega na tym, że mierzą Państwo dokładnie wysokość i szerokość wnęki lub szyby. Montaż naszego produktu odbywa się bezpośrednio do ściany lub sufitu, ewentualnie na życzenie klienta do ramy okiennej.

  • Sterowanie: sznurkiem, łańcuszkiem, elektryczne.
  • Zastosowanie: pomieszczenie ekskluzywne, salony, SPA, sypialnie, biura, pomieszczenia agencji reklamowych oraz pracowni projektowych.

Firma Solarmatic posiada dwa rodzaje żaluzji skórzanych: z systemem standard i classic (retro).

 

System standard:

  • rynna górna i dolna 51x57mm,
  • maksymalna powierzchnia 5m²,
  • maksymalna szerokość 280 mm,
  • maksymalna wysokość nie powinna przekroczyć 350 mm,
  • minimalna szerokość 45 mm, kolor sznurków dobierany pod kolor skóry (ewentualnie na życzenie klienta można zmienić kolor)

Opcjami dodatkowymi są dobór drabinki taśmowej według kolorystyki. Prowadzenie boczne żyłkowe, oraz możliwość sterowania elektrycznego. System Classic: rynna górna drewniana, mechanizm standardowy w różnych kolorach prowadzenie boczne żyłkowe, maksymalna wysokość 250 mm, maksymalna szerokość 240 mm, minimalna 45 mm, brak możliwości sterowaniem elektrycznym. Firma Solarmatic ma dla Państwa do zaoferowania dwa warianty sterowania elektrycznego: sterowanie pełne tj. obracanie i podnoszenie żaluzji. Żaluzje 50 mm ze sterowaniem elektrycznym wykonywane są na rynnie 51x57mm. W tym systemie stosuje się również drabinkę sznurkową. Ten system posiada silnik o mocy 240V. sterowanie tylko obrotem lameli. Żaluzje 50mm wykonane na rynnie 51x57mm. Ten system posiada również silnik o mocy 6V. Czyszczenie: są łatwe w utrzymaniu czystości wystarczy je odkurzyć odkurzaczem z końcówką z włosiem.

 

 

Inne w tej kategorii

Formularz kontaktowy

rozwiń

Dane kontaktowe

Rolety.com Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 3
PL-74-400 Dębno

Tel.: +48 (95)747 4147

Fax.: +48 (95) 783 6636

Mail: info@zaluzje.com

contact-icon
rolety.com