Żaluzje

plisowane

Od pełnej przezroczystości do całkowitego zaciemnienia, ponad 1.000 wzorów

Słowo plisy wywodzi się z języka francuskiego i oznacza „pofałdowany”. W ciągu ostatnich 10 lat, ta atrakcyjna i innowacyjna osłona, stała się nowoczesną alternatywą dla wszystkich okien.

Żaluzje plisowane znajdują coraz więcej zastosowań jako nowoczesne dekoracje okna, ochrona prywatności, osłona przed promieniami słonecznymi, oraz ochrona zarówno przed zimnem jak i upałem w przestrzeni prywatnej i biurowej. Na przykład plisy foliowe, stanowią najlepszą ochronę przed nagrzewającymi promieniami słonecznymi i pozwalają na oszczędność energii zarówno latem jak i zimą. Dzięki innowacyjnej technologii firmy SOLARMATIC®, dającej liczne rozwiązania systemowe i nieograniczone możliwości umożliwiające połączenie elegancji z funkcjonalnością, mogą Państwo całkowicie zrezygnować z tradycyjnych firan. Polecamy plisy VS2 – Cosiflor, których główną zaletą jest możliwość przysłonięcia dowolnego fragmentu okna oraz bezproblemowe i wygodne jego czyszczenie. Dzięki swojej niewielkiej szerokości mieszczą się doskonale w przestrzeni ograniczonej listwami przyszybowymi, co umożliwia swobodne otwieranie okien bądź drzwi balkonowych. Niektóre nasze produkty pokryte są z jednej strony powłoką perłową, która skutecznie odbija promienie słoneczne.

 

Wzory i kolory naszej kolekcji plis Cosiflor

 

Delikatne fałdki plisowanej tkaniny przyczyniają się do powstawania przyjemnych refleksów światła i nadają oknu delikatnego wyglądu. W zależności od ułożenia zakładek i intensywności wybranego koloru, można uzyskać różnorodne efekty optyczne. Na nastrój w pomieszczeniu wpływają w znacznym stopniu kolory i faktury zastosowanych w nim materiałów. To właśnie z tego powodu oferujemy Państwu tak duży wybór różnorodnych tkanin Cosiflor, które można stosować również do specjalnych typów okna. Niezależnie od tego, jaki rodzaj plis jest potrzebny – nasze artykuły spełnią Państwa wszystkie oczekiwania. Kolekcja plis SOLARMATIC® to jakość i elegancja na wymiar! VS2-System

 

Technika

 

W porównaniu do 200 innych możliwych opcji, w jakich mogą występować żaluzje plisowane, systemy VS2 lub Decomatic 1600 są nie do pobicia.

 

Pomiar

 

Zdjęcie wymiaru wybranych przez Państwa plis jest dziecinnie proste. Wystarczy zmierzyć szybę w oknie i od wysokości i szerokości odjąć po 4 mm. Uzyskane wartości dadzą nam rozmiary potrzebne do złożenia zamówienia. Montaż Równie prosty i praktyczny jest montaż żaluzji plisowanych. Potrzeba nie więcej niż pięć minut i jednego śrubokręta, aby przykręcić plisy do listwy przyszybowej w tradycyjny sposób. Oczywiście mamy jeszcze łatwiejsze rozwiązania: można zamontować je bez wiercenia, za pomocą bezinwazyjnych uchwytów przyklejanych lub zawieszanych na ramie okiennej. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję w konfiguratorze i dopasować plisę do własnych potrzeb.

Nowoczesny design

 

Bogata kolekcja materiałów firmy SOLARMATIC® obejmuje ponad 700 najmodniejszych wzorów. Tkaniny międzynarodowych projektantów umożliwiają dopasowanie designu żaluzji plisowanej do każdego wystroju wnętrza. Biały, kremowy, jasnobeżowy, żółty, pomarańczowy, brązowy, czerwony, niebieski, fioletowy, zielony, szary, srebrny czy czarny – u nas znajdą Państwo wszystkie możliwe odcienie. Proponujemy nowoczesne kolory ziemi, materiały o fakturze imitującej wygląd drewna, motywy kwiatowe, jak również duży wybór jednokolorowych plis zaciemniających Blackout – nasza oferta jest nie do pobicia! Proszę dać się zainspirować ogromnym asortymentem produktów, aktywnej na rynku międzynarodowym firmy SOLARMATIC®.

Transparentne żaluzje plisowane:

  • nieznaczna ochrona prywatności
  • wysoki stopień wykorzystania światła dziennego

Żaluzje plisowane przepuszczające światło:

  • ograniczona widoczność z zewnątrz
  • wykorzystanie światła dziennego

Żaluzje plisowane zacieniające:

  • osłona przed refleksami słonecznymi
  • ochrona prywatności
  • mała przepuszczalność światła dziennego

Żaluzje plisowane zaciemniające:

  • w pełni zaciemniające, idealne do sypialni, sal szkoleniowych i wykładowych

Duoplisy / plisy o strukturze plastrów miodu

 

Ogromnym powodzeniem cieszą się plisy, w których specjalnie zbudowane komórki powietrzne, przypominające kształtem plastry miodu, działają jako skuteczny izolator o każdej porze roku, umożliwiając redukcję kosztów klimatyzacji i oszczędność energii grzewczej. Najlepiej sprawdzą się tutaj systemy żaluzji plisowanych od Hunter Douglas. Plisy te wykonane są z dwóch warstw materiału, co sprawia, że posiadają lepszą barierę termiczną, przeciwsłoneczną i akustyczną. Żaluzje plisowane chętnie stosowane są w mieszkaniach, biurach czy ogrodach zimowych. Latem zapewniają przyjemny cień i izolują od wysokich temperatur panujących na zewnątrz, umożliwiając zmniejszenie zużycia energii potrzebnej do funkcjonowania urządzeń klimatyzacyjnych. Natomiast w zimie, dzięki swej warstwie izolującej, skutecznie zapobiegają utracie ciepła przez duże powierzchnie szklane i przyczyniają się do niższych kosztów ogrzewania. Jednocześnie harmonijkowa struktura plis, wpływa pozytywnie na akustykę pomieszczeń, zapobiegając powstawaniu pogłosu. Dodatkową zaletą plis zwanych również plisami Honeycomb jest to, że w przeciwieństwie do klasycznych żaluzji plisowanych, sznurki i linki prowadzące znajdują się wewnątrz komórek, dzięki czemu są całkowicie niewidoczne.

Inne w tej kategorii

Formularz kontaktowy

rozwiń

Dane kontaktowe

Rolety.com Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 3
PL-74-400 Dębno

Tel.: +48 (95)747 4147

Fax.: +48 (95) 783 6636

Mail: info@zaluzje.com

contact-icon
rolety.com