Jalousie

Alujalousien

Alujalousien nach Maß

Wir liefern individuell nach Maß, Innenjalousien aus Alu mit 16 bis 70 mm – Lamellen. Die max. Einzelbreite der Alujalousie von innen kann 470 cm betragen. Zur Typenübersicht und Preise von Alujalousien.

Żaluzje dostępne są w następujących rozmiarach lameli:

 • szerokość 16 mm – ze względu na lekką konstrukcję, doskonale sprawdzają się w małych pomieszczeniach. Umożliwiają precyzyjną regulację ilości światła, bez konieczności podnoszenia żaluzji.
 • szerokość 25 mm – prosta konstrukcja oraz bogaty wachlarz zastosowań sprawiają, że są najbardziej popularnym typem żaluzji aluminiowych. Użycie taśmy o niewidocznych otworach (system Light Less), pozwala na idealne wyciemnienie wnętrza. Istnieje także możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego m.in. w oknach uchylnych, co gwarantuje lekkie i stabilne sterowanie produktem.
 • szerokość 50 mm – dzięki solidnej konstrukcji, mogącej osłonić duże powierzchnie okien przemysłowych oraz biurowych, zyskują coraz większą akceptację na polskim rynku. Różnorodność kolorów drabinki taśmowej, stanowi doskonały element dekoracyjny oraz zapewnia idealne zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki niezawodnej mechanice możliwe jest wykonanie żaluzji na duże powierzchnie, nawet do 12m2, co stanowi alternatywę dla żaluzji pionowych.

Żaluzje aluminiowe SOLARMATIC® wykonane są z materiału najwyższej jakości, co pozwala na długotrwałe użytkowanie produktów. Zaletą tych żaluzji jest bezinwazyjny montaż oraz możliwość stosowania do okien o nietypowych kształtach. Duża różnorodność kolorów umożliwia idealne dobranie żaluzji do aranżacji pomieszczenia. Mogą być sterowane: sznurkiem lub łańcuszkiem, korbą, a także napędem elektrycznym. Żaluzje 25mm to najlepiej sprzedające się żaluzje od wielu lat. Za każdym razem są one produkowane na indywidualne zamówienie, przez co mogą być stosowane do różnych rozmiarów okien. Tak więc, mogą Państwo podać wymiary okna z dokładnością co do milimetra, a żaluzje zostaną wyprodukowane zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Profile, jak również sznurki i obciążniki, są kolorystycznie dopasowane do aluminiowych lameli. Jakości naszych żaluzji w żaden sposób nie da się porównać z jakością standardowych produktów sprzedawanych w marketach. Poprzez zastosowanie wysokiej jakości lameli, o wypukłych/wklęsłych krzywiznach, zostaje zapewniona optymalna ochrona prywatności, oraz w wysokim stopniu ochrona przed promieniami słonecznymi.   W przypadku montażu za pomocą uchwytów bezinwazyjnych, żaluzja zostaje zamocowana na skrzydle okna i jest dodatkowo wyposażona w boczne prowadzenie linkowe.   Od 59 zł (bez kosztów dostawy)   Czas dostawy: ok. 7-10 dni roboczych

Dane techniczne

Warianty obsługi

 • Sznurek/drążek: podnoszenie i opuszczanie lameli aluminiowych odbywa się za pomocą sznurka, a ustawianie kąta nachylenia lameli – za pomocą transparentnego drążka. Jeżeli nie podano inaczej, długość drążka wynosi około 2/3 wysokości żaluzji.
 • Łańcuszek: podnoszenie, opuszczanie, jak również zmiana kąta nachylenia lameli odbywa się za pomocą plastikowego łańcuszka perełkowego, zainstalowanego z boku żaluzji.
 • Monomagic: podnoszenie, opuszczanie, jak również zmiana kąta nachylenia lameli odbywa się za pomocą sznurka ukrytego wewnątrz plastikowego drążka (stąd nazwa „magic“).
 • Za pomocą silnika (dostępne z przełącznikiem lub bez)
 • Prowadzenie boczne linkowe (stalowe linki, przeprowadzone przez lamele z lewej i z prawej strony, napinają żaluzję i dodatkowo przymocowują ją do skrzydła, co zpobiega poruszaniu się jej podczas otwierania okna)

Szerokość lameli żaluzji aluminiowych

 • Posiadamy w ofercie lamele o szerokości 16mm, 25mm (standard) i 50mm

Maksymalne wymiary

 • maks. szerokość 250 cm
 • maks. wysokość 300 cm
 • maks. powierzchnia 5 m²

Kolory profili

 • profile są dopasowane kolorystycznie do lameli

Warianty montażu

 • przykręcone do listwy przyszybowej
 • przykręcone do skrzydła
 • zawieszone na skrzydle
 • przykręcone na wnęce przymocowane do sufitu

Żaluzje do okien zespolonych   Coraz częściej spotykamy się z potrzebą montażu okien zespolonych, czyli dwuszybowych. Zewnętrzna szyba zwykła i wewnętrzna szyba izolacyjna gwarantują redukcję kosztów ogrzewania. Kontrolowany przepływ powietrza między szybami, tworzy wewnętrzną barierę cieplną, spełniając rolę izolacji.   Żaluzje do okien zespolonych muszą spełniać szczególne wymagania: odporność na wysoką temperaturę, korozję i dużą wilgotność. Nie jest nowością, że pomiędzy szybami dochodzi do ekstremalnych wahań temperatury, od -20°C do 80°C.   Firma SOLARMATIC® stanęła na wysokości zadania i spełniła wszystkie powyżej wymienione warunki dla systemu okien zespolonych. Oferuje Państwu żaluzje przeciwsłoneczne, z doskonałym zaciemnieniem pomieszczenia i ochroną przed niepożądanym wzrokiem lub żaluzje perforowane z możliwością przepływu światła.

Góra-dół żaluzje   Żaluzje góra-dół, to nowe i ciekawe rozwiązanie techniczne w dziedzinie żaluzji wewnętrznych. Innowacja polega na tym, że zarówno górny jak i dolny profil można ustawić na dowolnej wysokości, w pozycji jaka Państwu akurat odpowiada. Żaluzjami porusza się w górę lub w dół, za pomocą uchwytów umieszczonych na obu profilach. Nowym rozwiązaniem jest również zamontowane w górnej listwie, pokrętło regulujące kąt nachylenia lamelek, które sprawia że obsługa staje się jeszcze łatwiejsza.   Możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna, sprawia że ochrona przed światłem słonecznym jest jeszcze bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają nowego, oryginalnego wyglądu.

Inne w tej kategorii

Kontaktformular

erweitern

Kontaktdaten

Rolety.com Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 3 PL-74-400 Dębno

03341 / 44 868-0

03341 / 44 868-301

info@zaluzje.com

contact-icon
rolety.com