Jalousie

asymmetrische Jalousien

asymmetrische Außen-Jalousien

Sie suchen asymmetrische Außenjalousien in deutscher Markenqualität zum fairen Preis? Dann sind Sie hier schon einmal richtig. Unsere Unternehmensgruppe gilt als Sonderbauexperte für asymmetrischen Sonnenschutz. SOLARMATIC ist seit 30 Jahren Spezialist für Schräg-und Rundverschattungen mit zahlreichen Referenzen. Wir empfehlen zuerst Ihre Fensterform zu bestimmen und hier Lösungsansätze und Preise zu finden. Zur Typenübersicht und Preisvergleich asymmetrischer Jalousien.

 

Nietypowe kształty do 100 m²… tylko u nas!

 

Niesymetryczne okna o nietypowych wymiarach i kształtach, są charakterystyczne szczególnie dla nowoczesnej architektury szklanej, jak również dla okazałych budowli historycznych.

 

W zależności od przeznaczenia i oczekiwanego efektu, systemy przeciwsłoneczne stosuje się wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Odpowiedni dobór naszych osłon do konkretnej sytuacji montażowej, gwarantuje prawidłową ochronę termiczną, przeciwsłoneczną i ochronę prywatności.

 

Okrągłe, trójkątne czy trapezowe – markizy, rolety i żaluzje firmy SOLARMATIC® gwarantują ochronę przed słońcem, tłumią nadmiar dźwięków, świetnie sprawdzają się również jako systemy całkowicie zaciemniające. Mogą one być montowane w dowolny sposób, tak aby wysuwały się w różnych kierunkach: od góry do dołu, od dołu do góry, po przekątnej lub pod sufitem. W ofercie posiadamy ponad 5000 wzorów i kolorów różnego rodzaju tkanin i specjalnych wielofunkcyjnych materiałów.

 

Na małych asymetrycznych oknach doskonale sprawdzą się plisy oraz aluminiowe i drewniane żaluzje wewnętrzne.

 

Przy zastosowaniu zewnętrznych i wewnętrznych rolet XL SOLARMATIC®, udało nam się zrealizować wiele międzynarodowych projektów, w których konieczne było znalezienie rozwiązań dla okien asymetrycznych, trójkątnych, trapezowych, jak również zaokrąglonych wygiętych form. Dzięki innowacyjnej technologii, markizy pionowe i rolety z systemem napinającym poszycie, od wielu lat doskonale sprawdzają się w trzech, czterech lub pięciokątnych nowoczesnych konstrukcjach szklanych i systemach sufitowych.

 

Do ukośnych i nietypowych dachów szklanych, oprócz żaluzji pionowych, aluminiowych, drewnianych lub bambusowych, markiz, rolet wewnętrznych i zewnętrznych, z powodzeniem można zastosować także żaluzje plisowane, jak również specjalne plisy o strukturze plastrów miodu. Ich komórki powietrzne skutecznie ograniczają nagrzewanie się pomieszczeń i umożliwiają redukcję kosztów klimatyzacji lub oszczędność energii grzewczej. Można je z powodzeniem stosować np. w ogrodach zimowych, gdzie latem zapewniają przyjemny cień, izolują od wysokich temperatur panujących na zewnątrz, dzięki czemu pozwalają na zmniejszenie zużycia energii potrzebnej do funkcjonowania urządzeń klimatyzacyjnych. Natomiast w zimie, dzięki swej warstwie izolującej, skutecznie zapobiegają utracie ciepła przez duże powierzchnie szklane i przyczyniają się do niższych kosztów ogrzewania. Jednocześnie pofałdowana struktura plis, wpływa pozytywnie na akustykę pomieszczeń, zapobiegając powstawaniu pogłosu. Specjalistyczne rozwiązania przeciwsłoneczne do okien asymetrycznych firmy SOLARMATIC® umożliwią Państwu oszczędność pieniędzy zarówno latem jak i zimą.

 

Asymetryczne systemy zacieniające

 

Innowacyjne rozwiązania SOLARMATIC® istnieją na rynku międzynarodowym od ponad 20 lat i są systematycznie udoskonalane. Komfortowe zacienienie w ciągu dnia, możliwość wpuszczenia ostatnich promieni o zachodzie słońca, przyjemny chłód latem i oszczędność energii zimą – ochrona przeciwsłoneczna naszej firmy spełni każde z tych wymagań, bez względu na to czy są to niesymetryczne, ukośne czy zaokrąglone okna lub powierzchnie szklane.

 

Ukośne markizy i rolety wewnętrzne i zewnętrzne firmy SOLARMATIC®, to perfekcyjne rozwiązanie dla wszystkich okien o asymetrycznych i nietypowych kształtach, bez których nie sposób wyobrazić sobie współczesnej architektury.

 

Ukośne rolety zewnętrzne naszej firmy użytkowane są tak jak standardowe rolety z góry na dół, można jednak dodatkowo stosować je do okien zamontowanych pod kątem 45°.

 

Nasze rolety skośne stanowią idealnie dopasowane rozwiązanie dla nowoczesnych okien trójkątnych i trapezowych. Mogą być montowane do okien lub do elewacji. Latem zabezpieczają przed upałem, a zimą pomagają utrzymać ciepło wewnątrz pomieszczenia.

 

Żaluzje asymetryczne fasadowe SOLARMATIC® posiadają elastyczny system regulacji odchylenia lameli do 45 °. Ruchome lamele pozwalają na swobodną regulację ilości wpadającego światła do pomieszczenia, w zależności od Państwa potrzeb. Są przez to idealne do wszelkich budowli i elewacji szklanych, jak również do ogrodów zimowych.

 

Asymetryczne żaluzje z drewna lub aluminium niezależnie od tego czy będą bardzo delikatne, czy też bardziej masywne – zawsze będą skuteczną osłoną przeciwsłoneczną i ochroną Państwa prywatności. Dostępne są we wszystkich możliwych rozmiarach i wielu różnych rodzajach. Duży wybór kolorów umożliwi Państwu dobór odpowiednich żaluzji do Państwa indywidualnych potrzeb. Swobodna regulacja dopływu światła stwarza we wnętrzach niespotykaną atmosferę.

 

Żaluzje asymetryczne firmy SOLARMATIC® to gustowne rozwiązanie dla problematycznych okien o nietypowych kształtach oraz okien szczytowych. Z kolei produkowane na wymiar plisy sprawdzą się na każdym ukośnym, półokrągłym lub trapezowym oknie. Znajdziemy rozwiązanie do każdej sytuacji montażowej, do okna dachowego, szczytowego czy łukowatego. Nasze plisy pomagają jak najlepiej wykorzystać światło i stworzyć jasną scenerię, która odpowiada indywidualnemu stylowi okna.

 

  • ochrona przeciwsłoneczna do okien o nietypowych kształtach
  • elastyczna ochrona prywatności
  • obniżenie kosztów energii
  • mogą być łączone z osłonami prostymi i symetrycznymi
  • możliwość sterowania pilotem i zasilania energią słoneczną

Dzięki żaluzjom zimą ciepło pozostaje w pomieszczeniu, pozwalając zmniejszyć koszty ogrzewania. Latem natomiast, osłona ta stanowi skuteczną izolację przed słońcem i upałem.

 

Oprócz tego, że żaluzje asymetryczne dobrze samodzielnie spełniają swoją funkcję, mogą również w optymalny sposób być łączone ze skośnymi lub prostymi roletami.

 

Zewnętrzne żaluzje stanowią skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi i napływem ciepła do pomieszczenia. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Lamele o szerokości 50, 60, 80 i 90 mm polecane są szczególnie do dużych powierzchni okiennych. Istnieją różne opcje sterowania do wyboru: taśma, taśma z drążkiem, napęd korbowy lub elektryczny.

 

Ze względu na swoją stabilną konstrukcje, żaluzje mogą pozostać opuszczone nawet podczas silniejszego wiatru.

Inne w tej kategorii

Kontaktformular

erweitern

Kontaktdaten

Rolety.com Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 3 PL-74-400 Dębno

03341 / 44 868-0

03341 / 44 868-301

info@zaluzje.com

contact-icon
rolety.com